ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ

Silence. The most natural type of comfort.

ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ. Do našeho týmu v Drnovicích.

SumiRiko AVS Czech s.r.o., člen úspěšné nadnárodní společnosti SUMITOMO RIKO JAPAN působící v oblasti výroby dílů pro automobilový průmysl hledá nového kolegu :

ELEKTRIKÁŘ

POŽADAVKY:
o SOU/SŠ elektro zaměření,
o Elektrotechnická kvalifikace dle vyhlášky č.50/1978 Sb.§ 5-7
o Znalost instalace elektrických a elektronických prvků výhodou
o Ochotu pracovat v třísměnném režimu
o Řidičský průkaz sk.B
NÁPLŇ PRÁCE:
o Opravy a údržba el. strojů a zařízení průmyslového charakteru
o Zapojování nových výrobních linek
o Provádění pravidelných servisních zásahů a preventivních prohlídek
NABÍZÍME:
o Motivující pracovní a finanční podmínky
o Firemní benefity (13. plat, bonusy/prémie, týden dovolené navíc, závodní stravování, občerstvení na pracovišti,..)
o Nástup dohodou, možno ihned

o Místo výkonu práce: Drnovice u Valašských Klobouk

Zájemci o pracovní místo zasílejte životopis na e-mail jaromir.uher@avs.sumiriko.com, barbora.senkerikova@avs.sumiriko.com, tel. 720 943 509 nebo se hlaste osobně u pana Jaromíra Uhra - Výrobní závod Drnovice.

dji_0168.jpg

Napište nám. Nebo nám prostě zavolejte.

+420 577 311 411