Junior product development

Silence. The most natural type of comfort.

Junior product development. Hledáme kolegu do našeho týmu

Náplň práce:

  • CAD modelování a tvorba výkresů
  • účast na optimalizaci a analýze, ve spolupráci s CAE
  • zodpovědnost za výrobní zakázky během celého výrobního procesu
  • kontrola plnění termínů zakázek

Požadavky:

  • technické zaměření, SŠ/VŠ
  • znalost AJ nebo NJ
  • znalost SW na 3D modelování
  • znalost MS Office
  • znalost technické dokumentace, polymerních materiálů
  • týmový přístup , komunikační schopnost,
  • analytické myšlení, flexibilita, ochota cestovat

Nabízíme:

  • práci v mezinárodní společnosti
  • možnost odborného růstu
  • zaměstnanecké benefity

Benefity:

  • Mobilní telefon a notebook
  • 25 dní dovolené, věrnostní bonus, 13. plat, firemní obědy, mobilní telefon
  • Zajímavé finanční hodnocení
  • Příležitost k profesnímu rozvoji
  • Jazykové kurzy

Pokud máte zájem obraťte se prosím na:

jaromir.uher@avs.sumiriko.com, tel. 577 311 460, 702 031 200

barbora.senkerikova@avs.sumiriko.com, tel. 720 943 509

carrier.jpg