ELEKTROMECHANIK / MECHATRONIK

Silence. The most natural type of comfort.

ELEKTROMECHANIK / MECHATRONIK. K POSÍLENÍ NAŠEHO TÝMU V ZÁVODĚ V DRNOVICÍCH HLEDÁME ZAMĚSTNANCE NA POZICI ELEKTROMECHANIK / MECHATRONIK

POŽADAVKY:

  • SOU/SŠ elektro zaměření,
  • Elektrotechnická kvalifikace dle vyhlášky NV č. 193/2022
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Praxe a dovednost v údržbě a opravě strojů a zařízení výhodou
  • Znalost pneumatických systémů výhodou
  • Znalost hydraulických systémů výhodou
  • Zkušenost s řídícími systémy výhodou
  • Zkušenost, znalosti s mechanikou strojů a zařízení výhodou
  • Zkušenosti, znalosti v oboru automatizace výhodou
  • Pečlivost, zodpovědnost, zručnost, samostatnost, aktivní přístup
  • Ochotu pracovat v třísměnném režimu
  • Řidičský průkaz sk. B

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Opravy a údržba el. strojů a zařízení průmyslového charakteru
  • Zapojování nových výrobních linek
  • Provádění pravidelných servisních zásahů a preventivních prohlídek

NABÍZÍME:

  • Motivující pracovní a finanční podmínky
  • Firemní benefity (13. plat, věrnostní bonus, bonusy/prémie, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění 1000,-Kč, příspěvek na brýle 2000,-Kč)
  • Nástup dohodou, možno ihned
  • Místo výkonu práce: Drnovice u Valašských Klobouk

KONTAKT: barbora.senkerikova@avs.sumiriko.com, tel. 720 943 509

www.sumiriko.cz

20180215_173223.jpg