Valašskokarpatská cyklotour 2016

Silence. The most natural type of comfort.

Valašskokarpatská cyklotour 2016. za podpory společnosti Anvis AVT s.r.o.

V tomto roce proběhl 4. ročník závodů horských kol v místním regionu s názvem Valašskokarpatská cyklotour (VKCT). Opět se seriál sedmi závodů horských kol uskutečnil i díky podpoře společnosti Anvis AVT s.r.o. Vsetín.

V sobotu 8.10. byl posledním závodem tohoto seriálu závod na Ploštině. Tady také proběhlo slavnostní vyhlášení těch nejúspěšnějších v celé VKCT.

Na počátku vytvoření VKCT byl společný cíl pořadatelů, dostat děti a mládež ke sportu a právě třeba i ke kolům, které mají v regionu velkou tradici. Nakonec v tomto kraji vyrostlo už několik Mistrů ČR v cyklistice – Lukáš Sáblík, Michal Láník, Bohumila Petrůjová. Seriál vychovává lidi, vychovává sportovce. Někteří z nich se později účastnili celorepublikových, evropských, dokonce i světových závodů – Český pohár horských kol, Světový pohár horských kol, Crocodile trophy Austrálie, Grand Raid Cristalp Švýcarsko.

Společnost Anvis AVT s.r.o. Vsetín svou podporou napomohla s průběhem a slavnostním vyhlášením výsledků jednoho z dalších ročníků. Přispěla k neutuchajícímu zájmu sportovců všech věkových kategorií účastnit se této soutěže.

Výsledky a další informace naleznete na stránkách Valašskokarpatské cyklotour http://vkct.webnode.cz/


VKCT 2016