TECHNIK KVALITY

Silence. The most natural type of comfort.

TECHNIK KVALITY. Pro úspěšnou mezinárodní výrobní společnost sídlící na východní Moravě hledáme kandidáta na pozici TECHNIK KVALITY:

Náplň práce:

  • Plánování kvality – komunikace se zahraniční mateřskou společností a se zákazníkem – navrhování kontrolních postupů, tvorba Plánů kontrol
  • Řízení procesu uvolnění výrobku do sériové výroby
  • Sériová kvalita – aplikace základních nástrojů kvality ve výrobních procesech
  • Zákaznická kvalita – spolupráce při týmovém řešení zákaznických reklamací
  • Podpora při týmovém řešení procesní FMEA
  • Koordinování činností mezi zahraniční mateřskou společností a výrobním závodem v rámci náběhu nových výrobků do sériové výroby
  • Účast při zákaznických a interních auditech

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání technického zaměření, ukončené maturitou
  • Zkušenost v oblasti řízení kvality + znalost nástrojů kvality – MSA, SPC, FMEA, 8D, PDCA – výhodou
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou
  • Orientace na zákazníka
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Analytické myšlení
  • Aktivní přístup v rámci procesu neustálého zlepšování
  • Komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilita, schopnost pracovat v týmu
  • Práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Služební mobilní telefon a služební notebook
  • 25 dnů dovolené, věrnostní bonus, 13. plat, závodní stravování, penzijní připojištění 1000,-Kč
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost odborného růstu
  • Jazykové kurzy

Nabízíme:

Typ úvazku: plný úvazek, práce na dobu určitou, možnost změny na dobu neurčitou

Možnost nástupu: ihned

KONTAKT: barbora.senkerikova@avs.sumiriko.com, tel. 720 943 509

technical.jpg