PROJEKTOVÝ MANAŽER

Silence. The most natural type of comfort.

PROJEKTOVÝ MANAŽER. K POSÍLENÍ NAŠEHO TÝMU V ZÁVODĚ V DRNOVICÍCH

Náplň práce:

  • koordinování úkolů spojených s náběhem nových výrobků (projektů) do sériové výroby
  • optimalizace stávajících projektů
  • komunikace se zákazníky/dodavateli
  • účast na interních auditech

Požadavky:

  • VŠ, SŠ vzdělání
  • zkušenost v oblasti kvality výhodou
  • velmi dobrá znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou
  • znalost technického kreslení
  • základní znalost norem ISO 9001 a ISO TS 16949 (není podmínkou)
  • práce na PC (MS Office)
  • komunikační schopnosti, samostatnost a flexibilita
  • řidičský průkaz

Benefity:

  • mobilní telefon a notebook
  • 25 dnů dovolené, věrnostní bonus, 13. plat, flexi pasy, závodní stravování
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost odborného růstu
  • jazykové kurzy

Místo výkonu práce: Drnovice 146, 763 25 Újezd

Typ úvazku: plný úvazek, práce na dobu určitou, možnost změny na dobu neurčitou

Možnost nástupu: ihned

KONTAKT: barbora.senkerikova@avs.sumiriko.com, tel. 720 943 509

technical.jpg

Napište nám. Nebo nám prostě zavolejte.

+420 577 311 411