Mistr výroby

Silence. The most natural type of comfort.

Mistr výroby. Do našeho týmu v Drnovicích.

SumiRiko AVS Czech s.r.o., člen úspěšné nadnárodní společnosti SUMITOMO RIKO JAPAN působící v oblasti výroby dílů pro automobilový průmysl hledá nového kolegu :

Vaše náplň práce

  • budete zodpovídat a řídit kolektiv asi 40 pracovníků ve třísměnném provozu
  • budete každy den plánovat a kontrolovat plnění výrobního plánu
  • budete plánovat efektivní využítí pracovníků na směně
  • budete denně kontrolovat dodržování pravidel BOZP na pracovištích
  • budete přímo podléhat manažerovi výroby

Požadavky na kandidáta

  • kandidát by měl mít velmi dobré komunikativní vlastnosti
  • kandidát by měl mít zkušenosti s výrobou a plánováním
  • kandidat by měl mít chuť na sobě neustále pracovat a učit se nové věci.

Požadujeme

  • spolehlivost, komunikativnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • praxi z výrobní společnosti, zaměření na gumárenskou výrobu výhodou
  • zkušenosti s vedením většího kolektivu pracovníků
  • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

Nabízíme

  • práci v mezinárodní společnosti
  • pravidelný narůst mzdy
  • příjemné pracovní prostředí
  • šíroký výběr zaměstnaneckých benefitů
  • jistotu zaměstnání

Zájemci o pracovní místo zasílejte životopis na e-mail jaromir.uher@avs.sumiriko.com nebo se hlaste osobně u pana Jaromíra Uhra - Výrobní závod Drnovice. Nebo jednoduše vyplňte dotazník níže a my se vám rádi ozveme.

Napište nám. Nebo nám prostě zavolejte.

+420 577 311 411