Manažer údržby

Silence. The most natural type of comfort.

Požadujeme

- SŠ , VŠ vzdělání strojírenského nebo elektro zaměření
- orientace v technické dokumentaci
- praxe minimálně 3 roky na stejné pozici
- komunikativní znalost AJ
- zkušenost s procesy zpracování pryže a plastů
- zkušenost se správou areálu
- znalosti v oblasti revizí zařízení

Nabízíme

- práci v perspektivní, mezinárodní společnosti
- firemní vůz i k soukromým účelům
- široký program zaměstnaneckých výhod
- jazykové vzdělávání v rámci pracovní doby

Náplň práce

- vedení oddělení cca 20 lidí
- plánování a zajištění údržby všech výrobních zařízení
- plánování a zajišťování prohlídek na všech zařízení
- vyhodnocování plánu údržby
- evidence poruch a oprav / reporting /
- facility management
- spolupráce s externími dodavateli
- spolupráce se zahraniční centrálou při auditech

Zájemci o pracovní místo zasílejte životopis na e-mail jaromir.uher@avs.sumiriko.com, barbora.senkerikova@avs.sumiriko.com, tel. 720 943 509 nebo se hlaste osobně u pana Jaromíra Uhra - Výrobní závod Drnovice.

teams-srk-avt-001.jpg