DISPONENT LOGISTIKY

Silence. The most natural type of comfort.

DISPONENT LOGISTIKY. K POSÍLENÍ NAŠEHO TÝMU V ZÁVODĚ V DRNOVICÍCH

Náplň práce:

  • Zajišťování koordinace dodavatel-odběratel
  • Komunikace se zákazníky a dopravci
  • Příprava podkladů pro expedici

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • Znalost PC především MS Excel
  • Samostatnost, pečlivost, výborné komunikační schopnosti
  • Logické uvažování, ochota učit se novým věcem
  • Pokročilá znalost anglického jazyka

Benefity:

  • Zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • Mobilní telefon a notebook
  • 25 dnů dovolené, věrnostní bonus, 13. plat, flexi pasy, závodní stravování
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost odborného růstu

Místo výkonu práce: Drnovice 146, 763 25 Újezd

Typ úvazku: plný úvazek, práce na dobu určitou, možnost změny na dobu neurčitou

Možnost nástupu: ihned

KONTAKT: barbora.senkerikova@avs.sumiriko.com, tel. 720 943 509

20180215_173223.jpg

Napište nám. Nebo nám prostě zavolejte.

+420 577 311 411